Pielietojot īpašu saldēšanas metodi, tiek panākts, ka atlaidinātas zivis un jūras veltes ir tikpat svaigas un sulīgas kā tikko nozvejotas. Pārstrādes procesā netiek izmantotas piedevas, tāpēc gala produkts ir 100% dabīgs.

Pikšas fileja

Pikša ir mencu dzimtas zivs, taču atšķirībā no savām sugas māsām, pikša dzīvo dziļumā līdz pat 200 metriem, aukstos un tīros Ziemeļatlantijas okeāna ūdeņos, tuvu krastam un tā barojas ar bentiskajiem organismiem – vēžveidīgajiem, un citām sīkām jūras radībām.

Lasīt tālāk...

Pikšas smalkmasa

Pikšas smalkmasa ir lielisks produkts tiem, kam patīk maltīti gatavot mājās. Tas ir tīrs zivs masas produkts bez ledus un ūdens, svaigs un smaržīgs, kas rodas kā papildprodukts, ražojot pikšas Premium filejas.

Lasīt tālāk...

Jūras zeltplekste


Jūras zeltplekste jeb bute – augusi ekoloģiski tīrā vidē, zvejota ar vadu uz nelieliem zvejas kuteriem. Nozvejota tikai tādā daudzumā, lai to nekavējoties varētu pārstrādāt un saglabāt zivju dabisko atjaunošanos dabā. 

Lasīt tālāk...

 Arktikas lasis- Islandē dabiski audzēta zivs

Arktikas lasis- Islandē dabiski audzēta zivs ar MAST ( Islandes PVD) apliecinājumu, ka nesatur pesticīdus, antibiotikas, augšanas hormonus vai ĢMO. Patlaban iziet BIO sertificēšanas procedūru.Zivs augšanas cikls ir 2,5 gadi.

Lasīt tālāk...

Arktikas palija

Arktikas palija (Salvelinus Alpinus) ir lašu dzimtas zivs. Tai ir nedaudz saldena garša, un, pareizi pagatavota, tā burtiski izkusīs jums uz mēles. Arktikas palijas garša atgādina laša garšu un dažos aspektos pat foreli, tāpēc to lieliski var pagatavot uz grila.

Lasīt tālāk...

Mencas Premium fileja

Menca dzīvo aukstos un tīros Ziemeļatlantijas okeāna ūdeņos, pie Islandes krastiem. Tās fileja ir gaiša un garša svaiga. menca ir augstvērtīga un garda baltās gaļas zivs, ko var pasniegt ar dažādām piedevām.  

Lasīt tālāk...

Mencas smalkmasa

Mencas smalkmasa ir lielisks produkts tiem, kam patīk maltīti gatavot mājās. Tas ir tīrs zivs masas produkts bez ledus un ūdens, svaigs un smaržīgs, kas rodas kā papildprodukts, ražojot mencas Premium filejas. 

Lasīt tālāk...

Saidas fileja

Saida ir mencu dzimtas jūras zivs, kuras zvejo pie Islandes krastiem visu gadu.Islandes ūdeņos ir labvēlīgi apstākļi jūras dzīvajai radībai, jo tie ir praktiski brīvi no piesārņojuma, pateicoties okeāna straumēm un citiem labvēlīgiem klimatiskajiem apstākļiem.


Lasīt tālāk...

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.