Visām savvaļas zivīm un jūras produktiem, ko pārdod SIA OscarsFish ir piešķirts MSC sertifikāts, kas nozīmē, ka zveja tiek veikta atbildīgi, domājot par zvejas resursiem nākotnē. MSC (Marine Stewardship Council) standarts paredz, ka zivju krājumi netiek pārzvejoti, jūras ekosistēma tiek saudzēta, un zvejniecības pārvaldība nodrošina ilgtspējīgu dabas resursu izmantošanu.

Visiem Islandē zvejotiem jūras produktiem un zivīm, ko pārdod SIA OscarsFish ir piešķirts Islandes Atbildīgas Zivsaimniecības sertifikātsPēdējos gados pieprasījums pēc ilgtspējīgas atjaunojamo resursu izmantošanas, tostarp zivju krājumiem, visā pasaulē ir ievērojami paaugstinājies. Ilgtspēja gandrīz ir kļuvusi par atslēgas vārdu jūras produktu nozarē. Ilgtspējīgai un atbildīgai zivsaimniecības pārvaldībai Islandē ir fundamentāla nozīme, jo zvejniecība ir viens no galvenajiem pīlāriem Īslandes ekonomikā. Islandes Atbildīgās Zivsaimniecības logo izveidots 2009, gadā un tas norāda Islandes izcelsmi zivju nozvejai Islandes ūdeņos un atbildīgu zvejniecības vadību. Šīs programmas mērķis ir ierobežot kopējo gada nozveju no zivju krājumiem, lai netiktu nozvejots par daudz. To pārbauda starptautiski eksperti, izmantojot zinātnisko izpēti un novērtēšanu. Sertifikācija apliecina  atbildīgu zivsaimniecības pārvaldību un labu attieksmi pret jūras resursiem.

SIA OscarsFish piedāvātajai jēra gaļai ražotājs var garantēt HALAL sertifikātu, ja  tiek slēgta vienošanās pirms kaušanas sezonas (no septembra beigām līdz oktobra beigām). Tad Islandes jēri tiek nokauti, apstrādāti un iepakoti saskaņā ar islāma Šariata likumu, stingrā Islandes Musulmaņu Asociācijas uzraudzībā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.